top of page

Need kuus saiti soovitan lisada järjehoidjasse


Allolevad kuus lehekülge peaksid olema abiks kõigile, kes tegelevad suuremal või väiksemal määral kaupade saatmisega ning suhtlevad erinevate riikidega üle maailma (kliki piltide peale, et minna saidile).


Konteineri laadimise kalkulaator (veebipõhine)

Aitab arvutada konteineri mahutavuse vastavalt pakkeüksuste mõõtudele. Erinevad valikud, nii alusekaup kui ka lahtine kaup ning lahtise kauba puhul aitab selle soovi korral alustele komplekteerida.

Tolli- ja riigimaksud üle maailma erinevatele kaupadele

Võimaldab leida erinevate riikide puhul sinu saadetisele rakenduvad tolli- ja riigimaksude määrad. Samuti otsida tollikoodi kirjeldades toodet ning vaadata nö "country guide" riikide maksundusest. Tasuta saab teha 5 otsingut päevas (rohkema eest juba peab mõned dollarid maksma). Olen ise kasutanud ja näiteks India puhul tulemus vastas sendi pealt tegelikkusele seega julgen soovitada.

Lühike tarnetingimuste kirjeldus ja ülevaade

Hea lühike sissejuhatus ja enamlevinud tarnetingimuste tutvustus.

Maailma kellaajad erinevates linnades

Lihtne ja kiire vaadata järgi, mis on parasjagu kellaaeg mõnes maailma linnas. Hea tööriist, kui vaja suhelda erinevates ajatsoonides olevate klientide ja tarnijatega.

Valuutakursid ja teisendamine

Ei vaja ka pikemat sissejuhatust, võimaldab konventeerida erinevaid valuutasid lihtsalt ja kiirelt. Samuti võimaldab vaadata möödunud perioodide kursse, mis teinekord võib olla väga kasulik.

Maailma pühad

Siit leiab lihtsalt ja kiirelt info maailma erinevate riikide pühade osas koos selgitava infoga.

bottom of page