top of page

INFOKS: Teenustest kiirelt

Kuna üsna palju on endiselt tulnud meil ette üllatunud nägusid klientide poolt, kes ei ole teadlikud päris kogu meie teenuste valikuga millega me neid tegelikult aidata saame, siis otsustasime uuesti asjad proovida lühidalt ja kiirelt kokku võtta. Lisaks veelkord ka paar sõna meie uuest kliendiportaalist, mis viib saadetiste haldamise uuele tasemele. Samuti on viimane ka üha rohkem populaarsust koguva Cargosoniga meil liidestatud.

LENNUVEOD

Nii väiksed ja suured kaubad kui ka väga suured kaubad üle maailma. Kasutame enamasti otselende seega meie transiitajad on ka tavavedude puhul üsna kiired u 4-8 päeva.


RAUDTEEVEOD HIINAST MÕLEMAS SUUNAS Nii osa- kui ka täiskonteinerveod. Transiitaeg Eestisse u 28 päeva.


HIINA-EUROOPA-HIINA AUTOVEOD Veoaeg u 18 päeva uksest-ukseni. Hea alternatiiv näiteks suurematele lennukaupadele, kui kulud on tähtsad ning tarne ajakriitiline.


RAHVUSVAHELISED MEREVEOD Nii väiksed kaubad kui ka suured kaubad. Nii osa- kui ka täiskonteiner. Siis, kui kulud on tähtsad ja kaubad ei ole ajakriitilised.


ERILAHENDUSED ERILISTELE KAUPADELE Siin all peame eelkõige silmas kiireid ja ajakriitilisi vedusid sh nii pardakuller kui ka charterlennud aga ka messikaubad ja muud keerulisemad projektid.


VÄIKEPAKID SOODSALT ÜLE MAAILMA Parim valik kuni 70 kg kaaluvatele saadetistele nii Euroopa siseselt kui ka kõik muud kaugemad piirkonnad.

 

Saadetiste haldamine lihtsam, kui kunagi varem

Kes veel ei tea, siis oleme juba rohkem, kui aasta tagasi kasutusele võtnud uue saadetiste haldamise süsteemi, mis teie jaoks tähendab eelkõige väga võimast kliendikeskkonda oma saadetiste haldamiseks. Olemas on kõik enimlevinud tänapäevased funktsioonid - saadetiste jälgimine, PO numbrid / referentsid, teavitused, chat, dokumendid, raportid jpm. Kui emailides tuhnimine ei meeldi, siis peale tellimust saab kogu suhtluse ja saadetiste halduse meie portaalis ära teha. Kellel ligipääsu ei ole aga sooviks, andke teada ja teeme kasutaja teile. Esialgu me kellelegi portaali peale ei suru ja, kes soovib, saab kogu saadetisi puudutava info ja suhtluse maili teel edasi.

 

Päringud ja saadetised mugavalt läbi Cargoson'iEelmise aasta lõpus sai meil valmis ka liides Cargoson'iga st meie mõlema süsteemid suhtlevad nüüd omavahel ja kõik Cargosoni kasutajad saavad meilt vedusid tellides kogu info otse Cargosoni. See tähendab meiega töötades saab edaspidi kogu töö teha ära ka Cargosoni vahendusel, kõik teie Cargosonist tehtud veotellimused meile ilmuvad teil Cargosoni saadetistena. Kui me teil veel vedajana Cargosonis lisatud ei ole, siis soovi korral saate seda teha ise otse Cargosonis.

Kalev Kirt

Müügijuht

Flameko Forwarding

+372 535 000 10

kalev@flameko.ee

www.flamekofr.com

Comments


bottom of page