top of page

Pühade soovid 2023Pühadehooaja lähenedes soovime edastada pühadesoovid meie klientidele. Hindame väga teie jätkuvat usaldust ja toetust kogu möödunud aasta vältel.

Sellel pidulikul ja tihti kiirel hooajal mõistame õigeaegsete ja usaldusväärsete transporditeenuste tähtsust. Tunneme uhkust oma asjatundlikkuse ja professionaalsuse üle lennukaubaveolahenduste pakkumisel ning meie tubli meeskond on pühendunud selle tagamisele, et teie kaup jõuaks sihtkohta ohutult ja tõhusalt. Oma laiaulatusliku võrgustiku ja laia teenustevalikuga oleme hästi varustatud teie transpordivajaduste katmiseks isegi kiirel pühadehooajal.

Käimasoleva aastaga hüvasti jättes ootame pikisilmi eesootava aasta uusi võimalusi ja väljakutseid. Uuendame ja täiustame oma teenuseid pidevalt, et vastata teie muutuvatele vajadustele.

Avaldame kogu Flameko Forwarding meeskonna nimel tänu jätkuva usalduse eest meie teenuste vastu. Ootame teid järgmistel aastatel meiega koos edasi liikuma ning soovime teile rõõmsat ja edukat pühadeaega.

Comments


bottom of page